На Днепропетровщине остановился завод, где работает более 15 тысяч человек

31.03.2017 09:25
В связи с отсутствием поставок кокса, значительным дефицитом оборотных средств, ухудшением финансово-экономического положения Днепровский металлургический комбинат прекращает основное производство.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

30 марта генеральный директор ДМК Вячеслав Мосьпан подписал два приказа «О «горячей» консервации оборудования комбината» и «О работе комбината в условиях остановки основного производства». В документах содержатся указания директорам по направлениями, руководителям структурных подразделений и главным специалистам о дальнейших действиях после остановки завода.

В период консервации меткомбината его работники уйдут в ежегодные отпуска строго по графику, они получат возможность взять отпуск без сохранения зарплаты. Оплата труда работников сохраняется в размере 100% тарифной ставки или оклада. Начисление всех видов премий приостановлено.

Заводчане также не получат доплаты за совмещение профессий, временно отсутствующего работника, за руководство бригадой, надбавки за профмастерство.

2017-03-30_200743

 
Комментарии
Анатолий
31.03.2017
Плохо дело! А еще хуже то, что Борис Альбертович уничтожает малый бизнес и не собирается создавать рабочие места. Люди скоро загнутся
Днепропетровск
31.03.2017
Ось це так перемога. треба ще поскакати )))
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет