На Днепропетровщине остановился завод, где работает более 15 тысяч человек

31.03.2017 09:25
В связи с отсутствием поставок кокса, значительным дефицитом оборотных средств, ухудшением финансово-экономического положения Днепровский металлургический комбинат прекращает основное производство.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

30 марта генеральный директор ДМК Вячеслав Мосьпан подписал два приказа «О «горячей» консервации оборудования комбината» и «О работе комбината в условиях остановки основного производства». В документах содержатся указания директорам по направлениями, руководителям структурных подразделений и главным специалистам о дальнейших действиях после остановки завода.

В период консервации меткомбината его работники уйдут в ежегодные отпуска строго по графику, они получат возможность взять отпуск без сохранения зарплаты. Оплата труда работников сохраняется в размере 100% тарифной ставки или оклада. Начисление всех видов премий приостановлено.

Заводчане также не получат доплаты за совмещение профессий, временно отсутствующего работника, за руководство бригадой, надбавки за профмастерство.

2017-03-30_200743

 
Комментарии
Анатолий
31.03.2017
Плохо дело! А еще хуже то, что Борис Альбертович уничтожает малый бизнес и не собирается создавать рабочие места. Люди скоро загнутся
Днепропетровск
31.03.2017
Ось це так перемога. треба ще поскакати )))
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю