На Днепропетровщине люди объявили голодовку из-за отсутствия газа (ВИДЕО)

07.07.2017 09:38

В Кривом Роге жители многоэтажки уже 10 месяцев живут без газа - люди объявили голодовку. В прошлом году они отказались установить общедомовой счетчик - тогда газовики просто отключили голубое топливо.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Сейчас голодают 15 жителей. У них дежурит полиция - охраняет порядок. Всего без газа остались 108 квартир.

«Для того, чтобы возобновить это газоснабжение по нашему дому — не надо прилагать никаких конструктивных изменений в нашу систему, потому что она отлично работала. Достаточно только снять заглушки и открыть вентиль подачи газа. Газовщики категорически не хотят, потому что они хотят это все сделать только с установкой общедомового узла учета», - рассказывают жители.

С иском на газовую компанию люди обращались в суд. Первая инстанция приняла решение о немедленном подключении газа, вторая - запретила устанавливать общедомовой счетчик. Однако газовщики подали апелляцию на первое решение.

Елена Беляева, правозащитница: «И сейчас они продолжают оспаривать это постановление. Но постановления об обеспечении иска - они выполняются немедленно. И подача в апелляцию обжалования этого постановления - оно не останавливает ее действия. То есть. они должны были ее выполнить».

В местном газовом хозяйстве не работают компьютеры из-за недавней кибератаки. Дежурная рассказывает: просто включить людям голубое топливо нельзя, потому что утвержден новый проект, предусматривающий установление счетчика.

Жители уверены: газовщики не собираются выполнять решения суда. Если газа не будет в ближайшие дни - голодающих станет больше.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский