На Днепропетровщине люди объявили голодовку из-за отсутствия газа (ВИДЕО)

07.07.2017 09:38

В Кривом Роге жители многоэтажки уже 10 месяцев живут без газа - люди объявили голодовку. В прошлом году они отказались установить общедомовой счетчик - тогда газовики просто отключили голубое топливо.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Сейчас голодают 15 жителей. У них дежурит полиция - охраняет порядок. Всего без газа остались 108 квартир.

«Для того, чтобы возобновить это газоснабжение по нашему дому — не надо прилагать никаких конструктивных изменений в нашу систему, потому что она отлично работала. Достаточно только снять заглушки и открыть вентиль подачи газа. Газовщики категорически не хотят, потому что они хотят это все сделать только с установкой общедомового узла учета», - рассказывают жители.

С иском на газовую компанию люди обращались в суд. Первая инстанция приняла решение о немедленном подключении газа, вторая - запретила устанавливать общедомовой счетчик. Однако газовщики подали апелляцию на первое решение.

Елена Беляева, правозащитница: «И сейчас они продолжают оспаривать это постановление. Но постановления об обеспечении иска - они выполняются немедленно. И подача в апелляцию обжалования этого постановления - оно не останавливает ее действия. То есть. они должны были ее выполнить».

В местном газовом хозяйстве не работают компьютеры из-за недавней кибератаки. Дежурная рассказывает: просто включить людям голубое топливо нельзя, потому что утвержден новый проект, предусматривающий установление счетчика.

Жители уверены: газовщики не собираются выполнять решения суда. Если газа не будет в ближайшие дни - голодающих станет больше.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю