На Днепропетровщине 2-й день проходит бессрочная акция протеста

24.11.2016 16:32

Персонал КУ «Никопольский станция скорой медицинской помощи» проводит второй день официальной бессрочной мирной акции протеста против расформирования персонала медучреждения.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился общественный активист Александр Тихон, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что в здании «скорой помощи» нет отопления, поэтому областными властями было принято решение о временном «переселении» сотрудников медучреждения в те городские больницы, которые отапливаются.

Но работники «скорой» против таких действий власти и 23 ноября они вышли на бессрочную акцию протеста.

Люди перекрыли один из центральных проспектов Никополя.

Читайте также: В горсовете Днепра «целые армии людей в форме», - депутат (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю