На 34 окрузі у виборах до Верховної Ради України переміг Олег Кришин (ОФІЦІЙНО)

28.10.2014 17:05

За результатами 100% оброблених ЦВК бюлетенів, перемогу у позачергових парламентських виборах на 32 окрузі отримав  самовисуванець Олег Кришин.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Кандидат має  17 206 (24.16%) голосів виборців.

Другим став висуванець Блоку Порошенка Олександр Майстренко - 20.75%.

Третім– само висуванець Артем Кравченко. Його підтримали 14.20% виборців.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю