На 12 квартале на «старое» место возвращаются киоски (ФОТО)

08.10.2016 09:52

На углу улиц Гладкова и Казакевича на прежнее место заново устанавливают киоски.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написал днепрянин Юрий Калиниченко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что демонтаж МАФов на 12 квартале коммунальщики провели около месяца назад.

Руководитель коммунального предприятия горсовета по благоустройству Александр Каховский в ответ на сообщение горожанина написал, что заново установленным киоскам сразу же выпишут предписание на демонтаж.

Читайте также: Днепряне интересуются, когда уберут «развалины» рынка на 12 квартале (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось