Можно или нельзя выгуливать собак в парках Днепропетровска?

03.05.2016 09:17

В пасхальную ночь, с 30 апреля на 1 мая, заместитель городского головы Днепропетровска Михаил Лысенко опубликовал видеообращение, в котором обвинил журналистов городских сайтов во вранье.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Михаил Лысенко сообщил, что городской голова Борис Филатов любит животных и никогда не подписывал распоряжений с запретом выгуливать их в парках и скверах. Это очень нас удивило, ведь 27 апреля мы получили из мэрии вот такой документ, подписанный Борисом Альбертовичем, в котором такой запрет был.

переписка с Михаилом Лысенко

Михаил Лысенко пояснил, что это был документ 2014 года, на который кто-то поставил факсимиле мэра. По этому поводу даже провели служебное расследование, по результатам которого начальнику отдела распорядительной документации и деловодческого контроля управления делопроизводства Днепропетровского горсовета Шевелевой вынесен строгий выговор.

Нам очень жаль эту даму. Ведь документ выглядел весьма правдоподобно: там и дата стояла 27.04.2016, и контроль за выполнением распоряжения был возложен на заместителя городского головы Елену Молошную (ее в 2014 году в горсовете еще не было), да и подпись мэра как живая.

Сайт Днепропетровского горсовета

Но если это действительно фейк, то наказывать нужно не только госпожу Шевелеву, но и того человека, который выложил это распоряжение на сайт горсовета. Там этот документ выглядит вот так. И в нем тоже есть злополучный абзац про запрет выгула в парках домашних животных.

Кто тут наврал и почему, мы так и не поняли. Но если виноваты мы, журналисты, то извините!

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю