Молодежь Днепропетровска не знает, зачем им конгресс от облсовета за 260 тыс грн

09.04.2016 12:19

17 апреля в КДЦ «Менора» состоится Международный молодежный конгресс, в котором примут участие известные политики, волонтеры, общественники и бизнес-тренеры.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Организатором мероприятия выступает Международная общественная организация «Єдиний простір».

По словам экс-председателя Днепропетровского областного молодежного совета Сергея Кривогуза, на проведение мероприятия облсовет выделяет 260 тыс грн, хотя изначально речь шла о 1,6 млн грн. «В этой истории очень много не ясностей. Представитель данного мероприятия и с трудом смог объяснить, что будет происходить на этом мероприятии, а главное какие его цели. Ясность смог внести единственный человек Андрей Сухарев (директор Молодежного центра Днепропетровского облсовета – ред.), который публично отчитался, что через его КП областной Совет финансирует данное мероприятие на ‪‎260 тыс грн», - написал он на своей странице в Фейсбук.

В самом Молодежном центре тоже есть вопросы по Конгрессу. «8 апреля в Молодежном центре Днепропетровщины состоялась встреча, на которой обсуждалась достаточно громкая тема последнего времени – Международный молодежный конгресс. Были рассмотрены вопросы относительно поручения Днепропетровского областного совета по финансированию данного мероприятия. А потом представители общественности и активисты задали все вопросы представителю «Єдиного простору» Вячеславу Внукову. Но вопросов было больше, чем ответов», - говорится в сообщении Молодежного центра в Фейсбук.

Читайте также: ТОП-5: общественные организации Днепропетровщины.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю