Молодежь Днепропетровска не знает, зачем им конгресс от облсовета за 260 тыс грн

09.04.2016 12:19

17 апреля в КДЦ «Менора» состоится Международный молодежный конгресс, в котором примут участие известные политики, волонтеры, общественники и бизнес-тренеры.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Организатором мероприятия выступает Международная общественная организация «Єдиний простір».

По словам экс-председателя Днепропетровского областного молодежного совета Сергея Кривогуза, на проведение мероприятия облсовет выделяет 260 тыс грн, хотя изначально речь шла о 1,6 млн грн. «В этой истории очень много не ясностей. Представитель данного мероприятия и с трудом смог объяснить, что будет происходить на этом мероприятии, а главное какие его цели. Ясность смог внести единственный человек Андрей Сухарев (директор Молодежного центра Днепропетровского облсовета – ред.), который публично отчитался, что через его КП областной Совет финансирует данное мероприятие на ‪‎260 тыс грн», - написал он на своей странице в Фейсбук.

В самом Молодежном центре тоже есть вопросы по Конгрессу. «8 апреля в Молодежном центре Днепропетровщины состоялась встреча, на которой обсуждалась достаточно громкая тема последнего времени – Международный молодежный конгресс. Были рассмотрены вопросы относительно поручения Днепропетровского областного совета по финансированию данного мероприятия. А потом представители общественности и активисты задали все вопросы представителю «Єдиного простору» Вячеславу Внукову. Но вопросов было больше, чем ответов», - говорится в сообщении Молодежного центра в Фейсбук.

Читайте также: ТОП-5: общественные организации Днепропетровщины.

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет