Молодежь Днепра устроила яркий флешмоб за безопасность на дороге (ФОТО)

11.04.2017 09:47

Танцевали, пели, запускали в небо шарики. В Днепре прошел яркий флешмоб. Около сотни школьников и студентов вышли на центральную улицу. Пропагандировали безопасное движение на дорогах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Без аварий на дорогах. Под таким лозунгом проходит Всеукраинский флешмоб. Он стартовал в Николаевской области. Днепропетровщина приняла эстафету от Херсонщины.

«Флешмоб призывает соблюдать правила дорожной безопасности - и водителям, и пешеходам. Важно помнить, что во время движения нет мелочей. Поэтому внимательно следите за дорогой, пользуйтесь ремнями безопасности, детскими автокреслами. Лучше лишний раз перестраховаться», - сказал заместитель председателя Днепропетровской ОГА Владимир Юрченко.

На центральную улицу Днепра вышли школьники, курсанты-полицейские.

«Дорогу нужно переходить только на зеленый свет, если светофора нет - нужно осторожно смотреть вокруг. А еще никогда нельзя играть на проезжей части, отвлекать водителя во время движения», - рассказал ученик 79-й школы Днепра Никита Дубровский.

Ребята запускали шарики в небо.

«Своим флешмобом мы призываем всех быть внимательными на дороге и соблюдать правила», - рассказал ученик 5-й школы Днепра Герман Ришкевич.

Днепропетровщина передала эстафету Запорожью.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю