Молодежь Днепра устроила яркий флешмоб за безопасность на дороге (ФОТО)

11.04.2017 09:47

Танцевали, пели, запускали в небо шарики. В Днепре прошел яркий флешмоб. Около сотни школьников и студентов вышли на центральную улицу. Пропагандировали безопасное движение на дорогах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Без аварий на дорогах. Под таким лозунгом проходит Всеукраинский флешмоб. Он стартовал в Николаевской области. Днепропетровщина приняла эстафету от Херсонщины.

«Флешмоб призывает соблюдать правила дорожной безопасности - и водителям, и пешеходам. Важно помнить, что во время движения нет мелочей. Поэтому внимательно следите за дорогой, пользуйтесь ремнями безопасности, детскими автокреслами. Лучше лишний раз перестраховаться», - сказал заместитель председателя Днепропетровской ОГА Владимир Юрченко.

На центральную улицу Днепра вышли школьники, курсанты-полицейские.

«Дорогу нужно переходить только на зеленый свет, если светофора нет - нужно осторожно смотреть вокруг. А еще никогда нельзя играть на проезжей части, отвлекать водителя во время движения», - рассказал ученик 79-й школы Днепра Никита Дубровский.

Ребята запускали шарики в небо.

«Своим флешмобом мы призываем всех быть внимательными на дороге и соблюдать правила», - рассказал ученик 5-й школы Днепра Герман Ришкевич.

Днепропетровщина передала эстафету Запорожью.

Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет