Молодь Дніпропетровська замінила політичні борди гострою "соціалкою"

01.11.2014 14:00

Місяць тому Дніпропетровська обласна молодіжна адміністрація за підтримки молодіжної організації "Час молодих" оголосила про початок найкреативнішого фестивалю соціальної реклами нашого міста. Головні вимоги від учасників - наявність креативу та небайдужості до справжніх проблем світу і України.

Про це організатори конкурсу повідомили на своій сторінці у соціальній мережі "Фейсбук", пише інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

25 найкращих робіт організатори фестивалю розмістили на більш ніж 200 бордах міста.

В пятницю 31 жовтня у кафе "Le buffet" було підведено підсумки І етапу фестивалю соціальної реклами "Ananas".

"Фестиваль "Ananas" -конкурс талановитих, молодих і небайдужих. Найбільша нагорода для кожного автора - власні сюжети на бордах міста. Хтось лише мріє про це, а вони вже втілюють свої мрії", - зазначив лідер молодіжної організації "Час молодих" Андрій Баско.

Захід не обмежився лише підведенням підсумків. Попереду ІІ етап фестивалю, у якому будуть приймати участь відео-роботи свідомої та креативної молоді. Умови проведення цього етапу всі охочі можуть знайти у спільноті фестивалю в соціальній мережі. 

 

ФОТО: сторінка DOMA у "Фейсбук".

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация «Время молодых»
Подробнее
Лидер общественной организации "Время молодых"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю