Мэрию Днепропетровска просят заняться бездомными собаками

04.03.2016 17:41

Жители Днепропетровска просят городскую власть разработать и профинансировать программу по вакцинации и стерилизации бездомных собак. Соответствующая петиция опубликована на сайте горсовета.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Бездомные собаки, зачастую голодные и замерзшие (зимой), несут угрозу жизни и здоровью жителей города. Да и смотреть на их проголодавшиеся лица – картина не из приятных. Движется весна, сезон размножения, и если не принять срочные меры, то ситуация будет очень печальной», - говорится в петиции.

Петиция размещена на сайте Днепропетровского горсовета 4 марта и пока набрала только 3 голоса из 900 необходимых.

Читайте также: Мэра Днепропетровска просят вернуть студенческие проездные.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю