Мэра Днепра и его зама обвинили в избиении активиста в здании горсовета (ФОТО)

26.04.2017 13:19

Сегодня, 26 апреля, в Днепровском горсовете произошло чрезвычайное происшествие. Пострадал общественный активист Сергей Варфоломей. Ему даже вызывали «скорую помощь». Общественник утверждает, что ему "досталось от мэра Бориса Филатова и его заместителя Михаила Лысенко". Последний в комментарии изданию 056.ua заявил, что "Варфоломей на него напал и ударил по голове".

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Инцидент произошел во время съемок программы 5-го канала «STOP КОРУПЦІЇ».

«Филатов разбил лицо активисту, Лысенко плевал на него», - написал на своей странице в Фейсбук депутат горсовета Дмитрий Хозин.

Городской голова Днепра Борис Филатов по состоянию на 13.00 никак ситуации не прокомментировал. А его зам Михаил Лысенко в 15.00 проведет пресс-конференцию по этому поводу в одном из информационных агентств города.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ПРАВДА ДНІПРА
04.05.2017
Хозіна треба притягнути до відповідальності за наклеп! І брехню ! Ми ж бачили ролік, де видно було, що напали на Лисенка, потім стали драться. А Філатові під час бійки і близько не було ! ВІн підійшов потім разом з охороною. Хозін! Створити з Дніпра народну республіку у вас не получиться !!!!!!!!!
ua
26.04.2017
ПРовокация на все 100% и думать даже не надо!
Днепр
26.04.2017
Надо было цюкнуть так чтоб планка стала на место!!!Надо так сделать тоже:Хозину,Селину.
Петр
26.04.2017
хозин- ты дебил!!!!!!!!!!!!!!!!
Дніпро
26.04.2017
Боруся щось не те робить
Загид
26.04.2017
Жаль меня не было, заждался пендаль от Фила
Днепр
26.04.2017
Мало дали Варфоломею.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю