Мэра Днепра и его зама обвинили в избиении активиста в здании горсовета (ФОТО)

26.04.2017 13:19

Сегодня, 26 апреля, в Днепровском горсовете произошло чрезвычайное происшествие. Пострадал общественный активист Сергей Варфоломей. Ему даже вызывали «скорую помощь». Общественник утверждает, что ему "досталось от мэра Бориса Филатова и его заместителя Михаила Лысенко". Последний в комментарии изданию 056.ua заявил, что "Варфоломей на него напал и ударил по голове".

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Инцидент произошел во время съемок программы 5-го канала «STOP КОРУПЦІЇ».

«Филатов разбил лицо активисту, Лысенко плевал на него», - написал на своей странице в Фейсбук депутат горсовета Дмитрий Хозин.

Городской голова Днепра Борис Филатов по состоянию на 13.00 никак ситуации не прокомментировал. А его зам Михаил Лысенко в 15.00 проведет пресс-конференцию по этому поводу в одном из информационных агентств города.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ПРАВДА ДНІПРА
04.05.2017
Хозіна треба притягнути до відповідальності за наклеп! І брехню ! Ми ж бачили ролік, де видно було, що напали на Лисенка, потім стали драться. А Філатові під час бійки і близько не було ! ВІн підійшов потім разом з охороною. Хозін! Створити з Дніпра народну республіку у вас не получиться !!!!!!!!!
ua
26.04.2017
ПРовокация на все 100% и думать даже не надо!
Днепр
26.04.2017
Надо было цюкнуть так чтоб планка стала на место!!!Надо так сделать тоже:Хозину,Селину.
Петр
26.04.2017
хозин- ты дебил!!!!!!!!!!!!!!!!
Дніпро
26.04.2017
Боруся щось не те робить
Загид
26.04.2017
Жаль меня не было, заждался пендаль от Фила
Днепр
26.04.2017
Мало дали Варфоломею.
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет