Мене хочуть позбавити посади заступника голови комітету, - нардеп Купрій

13.05.2015 21:48

«Сьогодні дізнався, що Порошенко надав вказівку позбавити мене посади заступника голови комітету. Це питання буде винесено в зал Верховної Ради для голосування», - пише на своїй сторінці у фейсбук дніпропетровський нардеп Віталій Купрій.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Не чипляюсь за посаду. Тим більше вона нічого не дає додатково до статусу народного депутата для захисту прав людей. Проте виглядає як жалюгідна помста за принципову позицію.

В будь-якому випадку моя позиція залишається незмінною. Як і за часів Януковича борюсь за справедливість. І, дивлячись на моральну підтримку з боку українців, абсолютно впевнений в перемозі», - додав Купрій.

Читайте також:Нардеп Курячий стверджує, що на "Південмаші" працює російська агентура

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Павелко
13.05.2015
Так тебе и надо
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Согласен, Анна! В стране голод на тех, кому можно верить. Но -- не согласен с тем, что к их числу относится В. Куприй.
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Принципиальный -- ну оч-ч-чень принципиальный! -- Виталий Куприй, что "прыгал" от одной партии к другой? В последнее время активно сотрудничал со "Свободой". Но -- вовремя уловил, что ветер поменялся! И -- ушел в "БПП". А еще -- что там с некорректно построенным, во времена депутатства в Горсовете, домом? Удалось его легализовать? И насчет исключения из депутатов Рады. Уже ж давно говорилось: вышел депутат из той политической силы, какую обещал избирателям, поддерживать в Раде? Соврал избирателям? Освободи место!
Анна
13.05.2015
Куприй и в общем Днепропетровская область показывают себя очень достойно. Просто на душе небольшая оттепель, когда читаю о таких депутатах как Куприй. В стране голод на тех, кому можно верить.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет