Мене хочуть позбавити посади заступника голови комітету, - нардеп Купрій

13.05.2015 21:48

«Сьогодні дізнався, що Порошенко надав вказівку позбавити мене посади заступника голови комітету. Це питання буде винесено в зал Верховної Ради для голосування», - пише на своїй сторінці у фейсбук дніпропетровський нардеп Віталій Купрій.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Не чипляюсь за посаду. Тим більше вона нічого не дає додатково до статусу народного депутата для захисту прав людей. Проте виглядає як жалюгідна помста за принципову позицію.

В будь-якому випадку моя позиція залишається незмінною. Як і за часів Януковича борюсь за справедливість. І, дивлячись на моральну підтримку з боку українців, абсолютно впевнений в перемозі», - додав Купрій.

Читайте також:Нардеп Курячий стверджує, що на "Південмаші" працює російська агентура

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Павелко
13.05.2015
Так тебе и надо
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Согласен, Анна! В стране голод на тех, кому можно верить. Но -- не согласен с тем, что к их числу относится В. Куприй.
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Принципиальный -- ну оч-ч-чень принципиальный! -- Виталий Куприй, что "прыгал" от одной партии к другой? В последнее время активно сотрудничал со "Свободой". Но -- вовремя уловил, что ветер поменялся! И -- ушел в "БПП". А еще -- что там с некорректно построенным, во времена депутатства в Горсовете, домом? Удалось его легализовать? И насчет исключения из депутатов Рады. Уже ж давно говорилось: вышел депутат из той политической силы, какую обещал избирателям, поддерживать в Раде? Соврал избирателям? Освободи место!
Анна
13.05.2015
Куприй и в общем Днепропетровская область показывают себя очень достойно. Просто на душе небольшая оттепель, когда читаю о таких депутатах как Куприй. В стране голод на тех, кому можно верить.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат