Мене хочуть позбавити посади заступника голови комітету, - нардеп Купрій

13.05.2015 21:48

«Сьогодні дізнався, що Порошенко надав вказівку позбавити мене посади заступника голови комітету. Це питання буде винесено в зал Верховної Ради для голосування», - пише на своїй сторінці у фейсбук дніпропетровський нардеп Віталій Купрій.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Не чипляюсь за посаду. Тим більше вона нічого не дає додатково до статусу народного депутата для захисту прав людей. Проте виглядає як жалюгідна помста за принципову позицію.

В будь-якому випадку моя позиція залишається незмінною. Як і за часів Януковича борюсь за справедливість. І, дивлячись на моральну підтримку з боку українців, абсолютно впевнений в перемозі», - додав Купрій.

Читайте також:Нардеп Курячий стверджує, що на "Південмаші" працює російська агентура

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Павелко
13.05.2015
Так тебе и надо
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Согласен, Анна! В стране голод на тех, кому можно верить. Но -- не согласен с тем, что к их числу относится В. Куприй.
Алексей Петрович Сухов
13.05.2015
Принципиальный -- ну оч-ч-чень принципиальный! -- Виталий Куприй, что "прыгал" от одной партии к другой? В последнее время активно сотрудничал со "Свободой". Но -- вовремя уловил, что ветер поменялся! И -- ушел в "БПП". А еще -- что там с некорректно построенным, во времена депутатства в Горсовете, домом? Удалось его легализовать? И насчет исключения из депутатов Рады. Уже ж давно говорилось: вышел депутат из той политической силы, какую обещал избирателям, поддерживать в Раде? Соврал избирателям? Освободи место!
Анна
13.05.2015
Куприй и в общем Днепропетровская область показывают себя очень достойно. Просто на душе небольшая оттепель, когда читаю о таких депутатах как Куприй. В стране голод на тех, кому можно верить.
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю