Меценат Петровский открыл в Днепре воскресную школу

04.09.2017 15:15

3 сентября 2017 года в Днепре состоялось открытие воскресной духовно-культурной школы при храме "Нечаянная радость" УПЦ КП. 

Об этом сообщает Интернет-издание "Днепр. Главное" со ссылкой на Фейсбук Международного благотворительного фонда Александра Петровского "Солидарность".

"Воскресную школу торжественно открыли Управляющий Днепропетровской Епархией УПЦ КП Владыка Симеон и меценат Александр Владимирович Петровский.В этот день на открытии присутствовали многие жители нашего города, представители общественности, ветераны и конечно представители молодого поколения - наши дети.  Юные учащиеся новой школы презентовали импровизированный концерт, а после молитвы и приветственных слов Александр Владимирович Петровский, который и подарил детям Днепра эту воскресную школу, совместно с Владыкой Симеоном в торжественной обстановке перерезали символичную алую ленту и объявили об официальном открытии Днепровской воскресной школы. Для всех гостей и детей было устроена экскурсия по школе, а после общения с наставниками и знакомства друг с другом, дети и их родители смогли пообщаться в неформальной обстановке и полакомится различными вкусными блюдами и напитками", - говорится в сообщении.

 

Фото: Международный благотворительный фонд Александра Петровского «Солидарность».

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю