Марш на честь 9 травня у Дніпрі не обійшовся без скандалу, - ЗМІ (ФОТО)

09.05.2017 16:39

Марш на честь 9 Травня, який у Дніпрі влаштували під егідою представника «Опоблоку» Олександра Вілкула, перетворився на черговий скандал. На набережній зафіксували неприкритий розрахунок із так званими активістами, які брали участь у ході з портретами начебто родичів-фронтовиків. Світлини ветеранів Другої світової продавали за гроші. Поки проплачені маніфестанти розбиралися, що до чого, таблички з фотографіями визволителів валялися просто на землі. Частину величної історії, за яку було віддано мільйони життів, у Вілкула оцінили по 200 грн на людину. За різними даними, саме стільки отримували псевдоактивісти.

Про це повідомляє dpchas.com.ua.

Нагадаємо, що акція «Безсмертний полк», коли люди виходять на мітинги з портретами своїх рідних – учасників війни, популярна в Росії та неодноразово проходила за участі Володимира Путіна. В РФ доклали руку й до її дискредитації: торік ЗМІ повідомляли, що портрети «дідів» для акції продавали просто в магазині, а учасники ходи в Москві після її завершення просто викидали плакати.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

У Верховній Раді створено нове міжфракційне об'єднання «Незалежність та розвиток», до якого увійшли депутати з БПП, «Народного фронту», «Опозиційного блоку», Радикальної партії, і групи Воля народу.

Про це заявив в середу на сесії голова парламенту Андрій Парубій. Очолив нову депутатську групу член фракції «Радикальної партії» Сергій Рибалка.

Подробнее

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет