Львовский мусор поехал в очередной район Днепропетровской области?

20.09.2016 10:19

Оператор ТРК «Регион» Андрей Панюшев, который принимал участие в «блокировании» мусора из Львова в Синельниково, рассказал, что 8 грузовиков с львовскими номерами и «соответствующим запахом» замечены возле Царичанки (районный центр Днепропетровской области – ред.).

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«К нам опять?

Только что сфоткали возле Царичанки , 8 штук стоит, запах соответствующий, ребята в спортивных костюмах.

Совпадение?», - написал он.

Напомним, что на прошлой неделе львовский мусор свозили в Синельниково, где активисты устроили грузовикам настоящую блокаду. Депутаты местного горсовета собрались на внеочередную сессию и проголосовали за то, чтобы запретить ввоз мусора на городской полигон.

До 12 сентября мусор из Львова возили в Днепр, пока люди не перекрыли дорогу.

Читайте также: За бесхозяйственность мэра Львова расплачиваются жители Днепра, - эксперт.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю