Курячий и Куличенко - самые ответственные среди нардепов области, - Опора

28.12.2017 17:00

Активисты ОПОРЫ проанализировали, как народные депутаты Днепропетровской области посещали заседания парламента в 2017 году.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на данные ОПОРЫ.

В соответствии с п. 3 ст. 24 Закона Украины «О статусе народного депутата», присутствие на заседаниях Верховной Рады Украины - является прямой обязанностью народного депутата. В ч. 1 ст. 26 Закона Украины «О Регламенте Верховной Рады Украины» указано, что каждый депутат должен удостоверять свое присутствие на заседании подписью во время письменной регистрации.

В 2017 году состоялось 116 заседаний Верховной Рады Украины, однако, по данным письменной регистрации, ни один представитель Днепропетровской области не посетил все 100% заседаний. Чаще всего посещали парламент Максим Курячий, Татьяна Рычкова, Дмитрий Колесников, Андрей Шипко, Андрей Немировский, Яков Безбах.

По данным электронной регистрации народных депутатов, все заседания посетили только Максим Курячий и Иван Куличенко, вероятно, просто забыв поставить свою подпись в книге регистрации народных депутатов. Интересно, что другие народные депутаты также часто не учитывают нормы закона и не регистрируются письменно.

Наибольшую разницу между данными о письменной и электронной регистрации имеют Александр Вилкул, Дмитрий Шпенов, Константин Павлов, Андрей Гальченко, Иван Куличенко.

Более половины пленарных заседаний пропустили четыре депутата из Днепропетровской области: Вадим Нестеренко - 53%, Константин Усов - 56%, Денис Дзензерский - 80%, Дмитрий Ярош - 98% заседаний.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет