Куприй подал апелляцию против Филатова

15.03.2017 13:57

Народный депутат Виталий Куприй продолжает забрасывать мэра Днепра Бориса Филатова исками. 6 марта Днепропетровский окружной административный  суда отказал нардепу в удовлетворении иска к Филатову о признании противоправным его бездействия. Но Куприй решил идети дальше и подал апелляцию.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В нарушение ч. 3 ст. 160 Кодекса административного судопроизводства полный текст этого решения так и не был предоставлен мне в 5-дневный срок.

Реализуя собственное право на апелляционное обжалование, я не согласен с решением суда первой инстанции. Ведь оно принято без выяснения обстоятельств, а также несоответствия выводов суда заявленным фактам. Поэтому считаю его незаконным и необоснованным и прошу апелляционный суд отменить его!

Напомню, речь идет о несвоевременное реагирование на мое депутатское обращение Борисом Филатовым о нарушении его заместителем Михаилом Лысенко конституционного права собственности гражданина и нанесение ущерба местной общине.

Это правонарушение является незначительным, но с таких небольших огрехов и начинается государственная измена. Нужно, чтобы наши чиновники действовали строго в соответствии с законом!», - написал Виталий Куприй.

Читайте также: Стало известно решение суда по делу Куприя против Филатова

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет