Крупского назначили координатором проекта по строительству метро

07.02.2015 15:25

Первый заместитель городского головы Днепропетровска Анатолий Крупский назначен координатором проекта «Завершение строительства метрополитена в г. Днепропетровске», пишут «Лица».

Соответствующее распоряжение 5 февраля подписал исполняющий обязанности городского головы Днепропетровска Максим Романенко.

До этого координатороми проекта были сначала бывший первый заместитель городского головы Днепропетровска Владимир Мелещик, а после него – первый заместитель городского головы Днепропетровска Владимир Медведчук.

На строительство метро в городском бюджете Днепропетровска на 2015 год предусмотрено 672 млн грн. (перечислены из государственного бюджета).

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Злой Ктулху
09.02.2015
Метро, видимо, никогда не построят
Катя
07.02.2015
Подпустили еще к одному "корыту".
Сергей
07.02.2015
Это все ровно что кот у которого перед носом лежит рыба.
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет