Кожен має побудувати Європу у своїй голові, - Євген Удод

30.10.2014 12:16

Запорукою успішного розвитку територій є запровадження європейських принципів управління, залучення технічної і фінансової підтримки, громадянське суспільство та децентралізація влади. На цьому наголосив голова Дніпропетровської облради Євген Удод 30 жовтня у Львові на міжнародній конференції «Сталий розвиток малих міст України в контексті нової європейської перспективи».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Захід проводить Фонд Ганса Зайделя спільно з Нацагентством України з питань державної служби для обговорення актуальних питань у сфері місцевого самоврядування в контексті децентралізації влади та європейської перспективи. Участь у ньому взяли представники місцевої влади з більшості українських областей, дипломати та національні і баварські експерти з розвитку місцевого самоврядування.

«Ми розвиваємо територіальні громади, залучаючи сучасні світові практики, міжнародних експертів та напрацьовуємо власний досвід. Синтезом цієї великої роботи стала Стратегія розвитку області до 2020 року, яка повністю відповідає Державній стратегії регіонального розвитку до 2020 року. Вона спирається, зокрема, на досвід, отриманий у співпраці з Фондом Ганса Зайделя при розробці планів сталого розвитку малих міст регіону. Всі вони інтегровані у загальну Стратегію, у якій робимо ставку на таких напрямках: зниження економічного дисбалансу, розвиток сільських територій, екологічна та енергетична безпека та розвиток людського капіталу», - зазначив Євген Удод.

Він також наголосив, що європейський вибір України – це не просто формальний документ, а прийняття суспільством і державою європейських цінностей і принципів:«Якщо громада не навчиться ставитись до життя по-європейськи, то будь-які технології та фінансова допомога буде не дієвою. Кожен має побудувати Європу у своїй голові і тоді всі разом ми побудуємо Європу в Україні». 

Щоб допомогти працівникам органів місцевого самоврядування стати ефективними спеціалістами з розвитку своїх територій, облрада запровадила ряд навчальних програм. Наступного року стартує вже третій курс у цьому напрямку, розроблений у співпраці з експертами Фонду Ганса Зайделя.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет