Кожен має побудувати Європу у своїй голові, - Євген Удод

30.10.2014 12:16

Запорукою успішного розвитку територій є запровадження європейських принципів управління, залучення технічної і фінансової підтримки, громадянське суспільство та децентралізація влади. На цьому наголосив голова Дніпропетровської облради Євген Удод 30 жовтня у Львові на міжнародній конференції «Сталий розвиток малих міст України в контексті нової європейської перспективи».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Захід проводить Фонд Ганса Зайделя спільно з Нацагентством України з питань державної служби для обговорення актуальних питань у сфері місцевого самоврядування в контексті децентралізації влади та європейської перспективи. Участь у ньому взяли представники місцевої влади з більшості українських областей, дипломати та національні і баварські експерти з розвитку місцевого самоврядування.

«Ми розвиваємо територіальні громади, залучаючи сучасні світові практики, міжнародних експертів та напрацьовуємо власний досвід. Синтезом цієї великої роботи стала Стратегія розвитку області до 2020 року, яка повністю відповідає Державній стратегії регіонального розвитку до 2020 року. Вона спирається, зокрема, на досвід, отриманий у співпраці з Фондом Ганса Зайделя при розробці планів сталого розвитку малих міст регіону. Всі вони інтегровані у загальну Стратегію, у якій робимо ставку на таких напрямках: зниження економічного дисбалансу, розвиток сільських територій, екологічна та енергетична безпека та розвиток людського капіталу», - зазначив Євген Удод.

Він також наголосив, що європейський вибір України – це не просто формальний документ, а прийняття суспільством і державою європейських цінностей і принципів:«Якщо громада не навчиться ставитись до життя по-європейськи, то будь-які технології та фінансова допомога буде не дієвою. Кожен має побудувати Європу у своїй голові і тоді всі разом ми побудуємо Європу в Україні». 

Щоб допомогти працівникам органів місцевого самоврядування стати ефективними спеціалістами з розвитку своїх територій, облрада запровадила ряд навчальних програм. Наступного року стартує вже третій курс у цьому напрямку, розроблений у співпраці з експертами Фонду Ганса Зайделя.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю