Корбана хотят удостоить звания Почетного гражданина Днепропетровска

23.03.2016 17:18

На сайте Днепропетровского горсовета опубликована петиция с предложением удостоить Геннадия Корбана звания «Почетный гражданин Днепропетровска».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Владимир Левченко, разместивший петицию, считает, что Корбан этого достоин.

Петиция размещена на сайте Днепропетровского горсовета 23 марта и уже набрала 30 голосов из 900 необходимых.

Как сообщалось ранее, сегодня, 23 марта, решением сессии горсовета звания Почетного гражданина Днепропетровска был лишен народный депутат Александр Вилкул.

Читайте также: От мэра требуют уволить директора департамента транспорта Ирину Прилипу.

Фото: 24.ua.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Сёма
25.03.2016
Бандита на нары!!!
ДМБ СА
24.03.2016
Бандита на нары, а не почетный гражданин.
Бандера-герой Днепропетровска
24.03.2016
Правильно, это он задушил колорадских мразей в днепре в 2014 и не дал превратить в руины, как Донецк.
днепр.русский
24.03.2016
не ну а че? помощник каламойского.. главный рейдер страны. к тому же номинант на оскара)
ХоХоЛ
24.03.2016
Ще й Героя Дніпропетровщини.
Галина
23.03.2016
А что он сделал для города? Что то я не могу вспомнить.
Зоотехник
23.03.2016
Лучше фотографию Корбана в клетке оформить как приложение к "Теории происхождения видов" Дарвина для подтверждения что некоторые народы произошли именно от обезьян.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат