Корбан рассказал, как Яроша спасли израильские хирурги (ФОТО)

09.03.2015 08:47

Народному депутату Украины, лидеру партии "Правый сектор" Дмитрию Ярошу израильские врачи спасли руку.

О том, как прошла 6-часовая операция в Днепропетровске и о самочувствии пациента, "Обозревателю" рассказал заместитель губернатора, руководитель аппарата Днепропетровской облгосадминистрации Геннадий Корбан.

По его словам, у Яроша был риск невосстановления локтевого сустава.

"По сути, ему провели две операции в одной по замене локтевого сустава. Израильские хирурги взяли часть кости из ноги и восстановили локоть. Теперь нужно, чтобы он прижился. Дмитрий сейчас на очень сильных антибиотиках, главное на данном этапе - избежать риска заражения", - сказал Корбан.

Он отметил, что еще пару недель нардепу придется провести в больнице, затем начнется реабилитационный период.

"Это будет амбулаторно. Затем через пару месяцев предстоит "пластика": шрам на локте стягивает кожу и мешает полноценно двигаться руке, но это уже легкая операция", - отмечает Корбан.

По его словам, нардеп в прекрасном настроении и уже рвется в бой.

Ярош получил ранение в руку боях в зоне АТО и был несколько раз прооперирован. По сообщениям его друзей, ранение лидера ПС было тяжелым, ему даже угрожала ампутация руки.

Читайте также: Найсвіжіше інтерв’ю Яроша у лікарні Дніпропетровська (ВІДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат