Комунальники Дніпра стали працювати гірше, - дослідження

28.08.2017 21:30
Загальна оцінка дніпрянами роботи міських комунальників знизилася порівняно з травневими показниками. Про це йдеться у соціологічному опитуванні «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group», повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
 
Згідно з даними соціологічного опитування, проведеного у серпні 2017 року, загальна оцінка роботи депутатів Дніпровської міської ради становить 2,48 балів. Найвищі "п'ять" балів поставили лише один відсоток респондентів, у той час як "одиницю" комунальникам дають 21%. Більше третини опитаних мешканців міста - 35% - оцінюють роботу комунальних служб на "трійку".
 
Попередній результат опитування, проведенного у травні поточного року, був дещо вищій - тоді загальна оцінка роботи комунальників склала 2,68 балів.
Комментарии
Последние записи в блогах

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее

 

Українська віра, український світогляд, українська історія, українська мова та абетка не дають спокою багатьом недоброзичливцям з-за меж України. Вони настирно хочуть нас «удосконалити», привести до потрібних їм «уніфікованих стандартів». Чому?

 

Бо насправді вони бажають іншого. Вони хочуть нашої залежності, слухняної рабської поведінки, вторинності у всьому. Вони намагаються духовно управляти нами, прикриваючись Богом, якого самі не відають.

 

Шлях до цього простий – позбавити  український народ прадавньої віри, глибинних сакральних знань, заповітів предків! Так вони робили у 16-18 століттях, так вони роблять нині!

 

Ці особи знають — наш світогляд, предковічні знання Бога та його Законів, православний світогляд, який дарований Творцем нашим предкам, оберігають Україну та її волю!

 

Тому після атаки на українську абетку, лукаві ідеологи взялись за православний календар та його сакральну основу – свято Різдва. Про приховану лукавість завзятих ініціаторів йдеться у статті нижче…

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат