Команда Коломойського підійматиме периферійні райони Дніпропетровщини

13.11.2014 13:46

Директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олег Кужман розповідаючи про стратегію економічного розвитку Дніпропетровщини до 2020 року заявив, що обласна влада визначила лише кілька перспективних напрямків, але це не означає, що інші сфери не будуть розвиватися.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Перша і основна задача, згідно зі Стратегією, - це зменшення економічного дисбалансу.

«Сьогодні область промислово орієнтована, при цьому у нас є прекрасні спеціалісти IT-технологій, які потребують уваги і вливання в економічні процеси, певної допомоги. Тому акцент ми зробимо на них», - зазначає Олег Кужман.

Також увага приділятиметься допомозі периферійним районам.

«Вони є, хоч про це багато років не говорили. І ми повинні сьогодні зрозуміти, за рахунок яких ресурсів вирівняти економічну ситуацію. Потрібно говорити чесно, що їх досить багато і це, так звані, депресивні райони. Це практично третина від усієї території області. Тому ми говоримо сьогодні про зменшення дисбалансу та розвиток сільських територій», - розповідає Олег Кужман.

За його словами, допомогти цим складним територіям зможе тільки децентралізація. По-перше, вона включає в себе перерозподіл територіальних кордонів, об'єднання населених пунктів, щоб кожна територія мала можливість заробляти для себе. Друге– цеможливість громади залишати зароблені гроші на розвиток своєї території, а не відправляти до Києва. Третє– це скорочення чиновницького апарату, оптимізація комунальних підприємств та багато іншого.

Третій напрям Стратегії – це енергетична безпека. Адже сьогодні питомі витрати енергетичних ресурсів при виробництві та наданні комунальних послуг в 2-3 рази більші, ніж в будь-якій країні Європи.

«Тому ми сьогодні говоримо про економію ресурсів, впровадження енергозберігаючих технологій. Обласна влада при цьому привертає до процесу модернізації не тільки бюджетні ресурси, а й інвесторів, іноземних грандодавців. Існує дуже багато програм, щоб перейти на енергозберігаючі технології, і ми ними повинні користуватися», - зазначає Олег Кужман.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, первый заместитель председателя ОГА
Подробнее
Комментарии
Скрипач
13.11.2014
Ура Коломойскому!!!!В Днепре-ликвидировали районы!!!!Вот и экономия!!!!Сэкономленое отдайте в школы и больницы!!
Максимус
13.11.2014
Правильный чувак.IT-шники во всем мире востребованы,только не у нас!!!!
Анна
13.11.2014
Пусть Беня поставит парня мэром Днепра,а то дебилы одни в здании!
Андрей
13.11.2014
Слава Иисусу!!!Хоть один грамотно говорящий человек появился(или вернулся)в стены Дома правительства!
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю