Коломойський перед відставкою встиг відзначити криворізьких волонтерів нагородами (ФОТО)

02.04.2015 18:49

31 березня у приміщенні Штабу національного захисту Кривого Рогу відбулося урочисте вручення нагород Дніпропетровської обласної державної адміністрації криворізьким волонтерам. Почесні відзнаки було вручено волонтерам, які ризикуючи своїм життям підвозили бійцям продовольство, медикаменти, амуніцію, одяг, паливно-мастильні матеріали, та різноманітне військове обладнання під Іловайськом, Старобешево, Авдіївкою, Широкіно та іншими містами буремного Сходу України. 

Про це зазначається у повідомленні Штабу нацзахисту Кривого Рогу у фейсбук, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Рішення про нагородження криворізьких волонтерів було прийнято екс-головою Дніпропетровськой обласної державної адміністрації Ігорем Коломийським. 

Серед нагороджених активісти Штабу національної оборони Кривого Рогу, БО «Фонд оборони країни», ГО «Тернівський рух «Патріот» та ГО «Свідомий Кривбас».

Волонтерам вручили Почесні грамоти обласної державної адміністрації «за активну громадську діяльність, самовіддану допомогу військовослужбовцям та підрозділам збройних сил України, які беруть участь в антитерористичній операції», Відзнаки голови обласної державної адміністрації «За розвиток регіону» та Пам’ятні медалі «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області». 

Висловити свою особисту подяку волонтерам прийшли і бійці 40-го батальйону, які, приймаючи безпосередню участь у бойових діях, на власні очі бачили, де бували криворізькі волонтери під час своїх візитів у розташування наших захисників.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю