Кам`янське готується до Дня міста

12.07.2016 14:54

Цього року урочисті заходи з нагоди Дня міста будуть проходити в Кам'янському два дні – 10 та 11 вересня.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради Кам'янського .

Основні урочистості пройдуть у суботу, 10 вересня, в центральній частині Кам'янського – на майдані Петра Калнишевського (колишня площа Дзержинського) та в міському парку. Наступного дня, 11 вересня, святковий процес переміститься також на території Дніпровського і Південного районів міста.

У День міста-2016 заплановані святкові молебні во славу Кам'янського, які пройдуть у Свято-Миколаївському соборі та в усіх храмах міста.

Планується відкриття реконструйованого об'єкта – середньої загальноосвітньої школи № 37 у Південному районі міста. У сесійній залі міської ради відбудуться урочисті збори «Ними пишається місто». У другій половині дня на майдані Петра Калнишевського пройде флешмоб «Святкуємо день міста разом», а на алеях міського парку культури та відпочинку будуть організовані виставки з роботами міських художників «Я люблю тебе, моє місто», фотовиставка «Кам'янське: минуле і сьогодення», виставки шкільних міні-музеїв, ретро-автомобілів. Також у програмі – «Етно-Толока» за участю майстрів образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та ремісників, вернісаж живих скульптур. У парку на танцювальному майданчику і літній естраді пройдуть показові виступи спортсменів, святкова програма для дітей, демонстрація моделей одягу.

Увечері на головній сцені, розташованій на майдані Петра Калнишевського, відбудеться святковий концерт із виступами творчих колективів та зірок української естради, а також святковий феєрверк. Очікується й молодіжна дискотека до 23:00.

Насичена програма запланована і на неділю, 11 вересня, в районах міста. Це – святковий показ фільму про рідне місто в кіноконцертному залі «МИР», концертно-розважальна програма для дітей та дорослих, багато інших акцій та заходів.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет