Как в Днепропетровске встречали Корбана (ФОТО)

16.03.2016 09:50

В ночь на среду, 16 марта, Геннадий Корбан, которого накануне Днепровский райсуд Киева отпустил под домашний арест, вернулся домой в Днепропетровск. Политика у его дома встречали днепропетровцы вместе с его отцом Олегом Корбаном и журналисты.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделилась пресс-секретарь «Укропа» Евгения Кравчук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Активисты держали плакаты "Днепр, встречай героя", "Добро пожаловать домой!", "Свободу патриотам".

Освобожденный поблагодарил всех за поддержку. "Я хочу пожелать всем внутренней свободы и веры в лучшее. Я думаю, нас ждет что-то лучше", - сказал Геннадий Корбан.

Комментируя свои планы на будущее, он отметил, что в первую очередь готов помогать мэру Днепропетровска, своему однопартийцу Борису Филатову развивать город", - пишет она.

Читайте также: Геннадий Корбан признался, что ему жаль Украину.

Фото: Фейсбук.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Днепропетровск
16.03.2016
Кричали жители "ура" и в воздух доллары бросали
Днепр
16.03.2016
Корбану - Респект! Не надо останавливаться... продолжайте и дальше гнать москальскую нечисть с нашего города! Особенно всяких "рЕалистов", которым почему-то до сих пор надо вставить свои пять копеек, в события, происходящие "на" Украине!)))
реалист
16.03.2016
глаза розуйте! пару лет назад это тело без охраны в несколько десятков человек по городу не перемещался (во время его активной занятости в бизнес-сфере), после некоих событий на Украине, так как он отменный мошенник, решил на этом пропиариться, вот и результат - сейчас он борец за свободу, главный спонсор ребят из АТО... а сколько он своих денег поимел на смертях этих-же ребят, никого не волнует? за деньги и дальше будут собираться псевдо-митинги в его поддержку. далеко пойдет такая страна
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю