Как в Днепре относятся к легализации легких наркотиков, - опрос

30.05.2017 17:11

13% днепрян хотят легализации легких наркотиковВ Харькове этот показатель равняется 19,1%  опрошенных, а в Одессе — 19,6%. Таковы итоги социологического исследования, которое проводил в мае этого года центр исследований и коммуникаций «Active Group» в рамках проекта «Городской омнибус», сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Опрос проходил в 5 украинских городах: Киеве, Днепре, Харькове, Львове и Одессе.

Википедия дает определение легким наркотикам – это производные конопли: марихуана, гашиш.

В Днепре 13% подержали идею свободного доступа к конопле, а 64,8% опрошенных высказались против такой идеи высказались.

Во Львове в поддержку легких наркотиков проголосовали 18,5% горожан, а против выступают  62,5% львовян.

В столице 18,7% жителей поддерживают легализацию, а вот 61,2% проголосовали против.

Из опрошенных жителей Харькова 19,1% поддержали легализацию, а 57,2% — высказались против.

В Одессе поддержали идею легких наркотиков 19,6% одесситов, а 58,5% высказались против.

В каждом городе опрошено не менее 1660 респондентов. Погрешность при доверительной вероятности 0,95 не превышает 2,5%.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось