Как отпраздновали День Победы в Днепропетровске (фотографии)

11.05.2015 09:00

В Днепропетровске во время празднования 70-летия Победы не зафиксированы нарушения общественного порядка.

Торжественные мероприятия в городе начались в 10.00 с возложения цветов к Монументу Славы и митинга с участием руководства области и города, пишет "Вгороде".

Власти разделили во времени акции разных политических сил. Так, в 10.00 представители "Оппозиционного блока" прошли маршем к Фестивальному причалу, где установлено около 20 агитационных палаток с символикой этой политсилы. Участники Марша мира несли портреты своих родственников, погибших в годы войны.

На набережной для жителей и гостей Днепропетровска в честь 70-летия Победы состоялся праздничный концерт, выставка экспонатов оружия времен Великой Отечественной войны, мастер-класс по созданию бумажных голубей мира, работали полевые кухни. Для ветеранов в палатках были накрыты столы и организованы концертные выступления.

Также в этот день состоялся заключительный концерт в рамках XIX Международного детского фольклорного фестиваля "Орлятко" збирає друзів", который традиционно проходит в Днепропетровске накануне Дня Победы.

В 11.00 к Монументу Славы подошла колонна во главе с народным депутатом Борисом Филатовым и экс-заместителем главы Днепропетровской обладминистрации Геннадием Корбаном. Колонна, в составе которой были добровольцы батальонов "Айдар", "Кривбасс" и полка "Днепр-1", волонтеры, ветераны, прошла, скандируя "Слава Украине! – Героям слава". Горожане подходили и фотографировались с бойцами, говорили им слова благодарности.

Всего в области 9 мая было запланировано проведение 170-ти массовых мероприятий, в которых приняли участие около 150 тыс. граждан. Охраняли общественный порядок и обеспечивали безопасность в регионе 4 тысячи сотрудников милиции и 300 представителей общественных формирований. В Днепропетровске охраняли правопорядок 1800 сотрудников милиции.

В праздничные дни также усилена охрана стратегических объектов, объектов критической инфраструктуры и жизнедеятельности, их 229. Также повышена бдительность несения службы на 22 блокпостах на территории Днепропетровской области. Созданы усиленные следственно-оперативные группы и мобильные резервы из числа сотрудников специальных подразделений, групп взрывотехников и кинологов.

Фотографии с места событий от Глеба Добарина

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский