Как на Днепропетровщине ремонтируют трассу на Донецк (ФОТО)

23.05.2017 10:14

Советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Юрий Голик на своей странице в Фейсбук показал, как проходит ремонт трассы «Днепр – Павлоград – Донецк».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы продолжаем капремонт этой «прекрасной» трассы.

Укладка регенерированного слоя основания.

Нас спрашивали про толщину этого слоя. На фото толщина хорошо видна.

Сверху будет еще два слоя.

Работаем без перерывов и выходных. Останавливаемся только в дождь», - написал он.

Читайте также: В Днепре на ремонт дорог дополнительно выделили 36 млн грн

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Линенко Владимир
23.05.2017
Будет ли отремонтирован участок от Подгоролнего до Новосёловки? В данный момент: латка-ямка, ямка-латка. Интересно, откуда у ремонтников растут руки?
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось