Как депутаты Днепропетровщины голосовали за санкции против Януковича

19.05.2017 10:15

18 мая Верховная Рада Украины дважды пыталась ввести санкции против Януковича и его окружения. Но после двух попыток Верховная Рада так и не смогла утвердить соответствующий проект постановления № 5350. Как голосовали депутаты от Днепропетровщины?

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Верховная Рада сегодня должна была обратиться в Совет национальной безопасности и обороны с требованием ввести персональные санкции против одиозных представителей старой власти. В список должны были попасть сам беглый президент Виктор Янукович, его сын Александр, экс-генпрокурор Виктор Пшонка, экс-премьер Николай Азаров на пару с сыном, экс-министр МВД Виталий Захарченко, братья Клюевы, олигарх Дмитрий Фирташ и другие, общим числом 21 человек.

Сами санкции устанавливаются статьёй 4 Закона Украины «О санкциях». Там их 25 видов, среди которых блокирование активов и арест личного имущества, запрет на торговлю с предприятиями, принадлежащими лицам, попавшим под санкции, запрет на участие в приватизации или аренде госимущества, а также госзакупок, лишение государственных наград.

Согласно закона, санкции принимается СНБО, вводятся в действие указом президента и должны быть утверждены Верховной Радой Украины в течении 48 часов.

Таким образом, после этого голосования, СНБО на своём заседании должен был определить какие именно санкции будут применяться к Януковичу и его окружению.

  Голосование 1 Голосование 2
Безбах Яков Не голосував Утримався
Береза Юрий За За
Вилкул Александр Не голосував Не голосував
Галасюк Виктор Не голосував Не голосував
Гальченко Андрей Не голосував Не голосував
Денисенко Андрей Відсутній Відсутній
Дзензерский Денис Відсутній Відсутній
Дидыч Валентин Не голосував Не голосував
Дубинин Александр За За
Колесников Дмитрий Не голосував Не голосував
Кривенко Виктор Не голосував За
Крышин Олег Не голосував Не голосував
Куличенко Иван Не голосував За
Куприй Виталий Не голосував Не голосував
Курячий Максим Відсутній Відсутній
Мартовицкий Артур Не голосував Не голосував
Немировский Андрей Відсутній Відсутній
Павелко Андрей Відсутній Відсутній
Павлов Константин Не голосував Не голосував
Рыбалка Сергей За Не голосував
Рычкова Татьяна За За
Усов Константин Відсутній Відсутній
Шипко Андрей Не голосував Не голосував
Шпенов Дмитрий Не голосував Не голосував
Ярош Дмитрий Відсутній Відсутній

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет