Как Резниченко и Олейника знакомили с новым прокурором Матвийчуком (ФОТО)

06.04.2015 13:42

Сегодня, 6 апреля, в Днепропетровске представили очередного главу областной прокуратуры. На мероприятии присутствовали заместитель генпрокурора Давид Сакварелидзе а также новый губернатор области Валентин Резниченко и оставшийся ему в наследство от предыдущей команды Святослав Олейник, пишет Dnepr.com.

Заместитель генпрокурора в своей вступительной речи обозначил задачу №1 для прокуратуры в целом и области в частности. Это борьба с коррупцией и самоочищение прокуратуры от негативных элементов. Также Давид Георгиевич подчеркнул, что Днепропетровская область непростая, прифронтовая и важно здесь вернуть все в нормальное русло: прокуратура должна быть в форме, помогать другим органам правопорядка, не давить на бизнес, а обеспечивать ему нормальную работу. 

Новый прокурор области, Матвийчук Виктор Владимирович, прочитал с листочка благодарственную речь и пообещал ожидания оправдать. 

Матвийчук В.В. вернулся в прокуратуру из адвокатской практики, до 2011 года он 20 лет проработал в структуре прокуратуры. 

Напомним, предыдущий прокурор области Валерий Романов после своего скоропостижного увольнения был назначен зампрокурора Николаевской области. 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю