Как Днепропетровск отметит 9 мая

04.05.2016 15:12

Как Днепропетровск отметит День Памяти, День Примирения и 71-ю годовщину победы над нацизмом во Второй мировой войне, рассказала заместитель городского головы Светлана Епифанцева.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровского горсовета.

«Традиционно в летнем театре парка им. Шевченко состоится гала-концерт международного фестиваля вокально-инструментального искусства «Песня на БИС», он состоится 7 мая в 10.00. Также в этот день в 11.00 в городском молодежном парке досуга и отдыха «Новокодацький», возле памятника воинам 152-й Стрелковой дивизии, для ветеранов и жителей города будет организовано торжественное мероприятие с концертной программой и полевой кухней. В 12.00 в парке Глобы (Фестивальная площадка) и в парке «Приднепровский» состоятся праздничные концерты. Кроме того, 7 мая в акватории р. Днепр стартует весенний чемпионат города по парусному спорту, который продлится до 9 мая », - сказала Светлана Епифанцева.

Она также отметила, что 7 мая в парке Сагайдак (бывший парк им. Воронцова) с 14.00 начнется майский пикник «Единая страна - единая семья»,к которому могут присоединиться все желающие.

По словам заместителя городского головы, основные торжественные и праздничные мероприятия будут проходить 9 мая.

«Торжества начнутся с возложения цветов к монументу «Вечная Слава» в 9.30. С 10.30 и до самого вечера на Фестивальном причале на набережной будет проходить праздничный концерт лучших детских и молодежных художественных коллективов «Нас не сломать!». Также в 10.00 от театра Оперы и балета стартует традиционная легкоатлетическая эстафета, посвященная Дню Памяти, Примирения и семьдесят первой годовщине победы над нацизмом во Второй мировой войне. Кроме того, в парках им. Глобы, им. Шевченко и «Приднепровский» тоже будут проходить различные праздничные программы и концерты », - добавила Светлана Епифанцева.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю