КП «Зооконтроль» отлавливало на стерилизацию уже стерилизованных собак

08.09.2017 18:00

Зоозащитники Днепра и сотрудники КП «Зооконтроль» обсудили пути взаимодействия, так как были случаи, когда коммунальное предприятие забирало на стерилизацию уже стерилизованных волонтерами собак. Об этом на своей странице в Фейсбук написала волонтер Юлия Сегеда, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня наблюдала за зоозащитниками нашего массива Солнечный. Не устаю удивляться и восхищаться. Они тратят свое время и деньги на бездомных животных. Вот мы живем на жилмассиве и не замечаем, что у нас нет агрессивных собачих стай... Животные есть, но они как бы не напрягают, их количество не растет в геометрической прогрессии...

А ведь это потому, что большинство из них стерилизованы, привиты, на них есть ветпаспорта. Мы знаем об этом? Нет. А есть люди, которые на голом энтузиазме ухаживают за ними, лечат, прививают, стерилизуют... чтобы они жили рядом с нами и не создавали нам проблем.

Вот сегодня сотрудники КП не зная собак поймали на стерилизацию уже стерилизованных собак. Девочки увидели, связались с ними, собак вернули и обсудили взаимодействие, ведь они как раз и знают каких собак еще нужно стерилизовать и готовы помогать сотрудникам КП», – написала она.

Также в комментариях волонтер рассказала, что на собаках не было специальных клипс, так как иногда клипсы снимают при проблемах с проколом – уши животных начинали гнить. У некоторых собак вживлены чипы под кожу.

Комментарии
гав
11.09.2017
КП «Зооконтроль» отлавливало на стерилизацию уже стерилизованных собак потому шо очень хочетси срубить деньжат!
Наталья
09.09.2017
Гавкают всю ночь
Наталья
09.09.2017
Добрый день.Скажите , что делать если собаки стерлизованы и бросаются на людей и даже кусают, ночью не дают спать ?????
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат