К взрыву гранаты в Днепре может быть причастна городская власть, - активист

01.12.2016 19:45

Глава общественной организации «Характерники» Олег Малежа в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал подробности взрыва, который произошел 30 ноября в самом центре Днепра в здании по ул. Грушевского, 43.

«Там находится офис ОО «Рух «Вільна доля». Около 18.00 там как раз были активисты, которые собрались, чтобы обсудить подготовку к Маршу Достоинства, запланированному на 1 декабря. С Гражданским корпусом «Азов» у Руха «Вільна доля» подписан меморандум о сотрудничестве. Во время взрыва в офисе было много атошников, но никто не испугался.

Я на 70% уверен, что за взрывом стоит городская власть. Потому что в процессе подготовки марша в наш адрес неоднократно поступали обвинения, что мы собираемся прийти в горсовет во время сессии, был ряд публикаций в СМИ, цель которых – настроить организации, входящие в «Вільну долю», друг против друга. Кроме того, у нас есть также Антикоррупционный правозащитный совет, который занимается расследованием противоправных действий чиновников. По результатам этих расследований уже открыты уголовные производства», - сказал он.

В ОО «Рух «Вільна доля» заявили, что взрыв гранаты был «террористическим актом против заместителя главы движения Дмитрия Смолянского. Граната Ф1 детонировала под его автомобилем», - заявили в пресс-службе организации.

Напомним, что следственным отделом Шевченковского отделения полиции Днепра по факту взрыва было возбуждено уголовное производство по ч.4 ст. 296 «Хулиганство».

Читайте также: У центрі Дніпра в офіс кинули гранату (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю