К взрыву гранаты в Днепре может быть причастна городская власть, - активист

01.12.2016 19:45

Глава общественной организации «Характерники» Олег Малежа в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал подробности взрыва, который произошел 30 ноября в самом центре Днепра в здании по ул. Грушевского, 43.

«Там находится офис ОО «Рух «Вільна доля». Около 18.00 там как раз были активисты, которые собрались, чтобы обсудить подготовку к Маршу Достоинства, запланированному на 1 декабря. С Гражданским корпусом «Азов» у Руха «Вільна доля» подписан меморандум о сотрудничестве. Во время взрыва в офисе было много атошников, но никто не испугался.

Я на 70% уверен, что за взрывом стоит городская власть. Потому что в процессе подготовки марша в наш адрес неоднократно поступали обвинения, что мы собираемся прийти в горсовет во время сессии, был ряд публикаций в СМИ, цель которых – настроить организации, входящие в «Вільну долю», друг против друга. Кроме того, у нас есть также Антикоррупционный правозащитный совет, который занимается расследованием противоправных действий чиновников. По результатам этих расследований уже открыты уголовные производства», - сказал он.

В ОО «Рух «Вільна доля» заявили, что взрыв гранаты был «террористическим актом против заместителя главы движения Дмитрия Смолянского. Граната Ф1 детонировала под его автомобилем», - заявили в пресс-службе организации.

Напомним, что следственным отделом Шевченковского отделения полиции Днепра по факту взрыва было возбуждено уголовное производство по ч.4 ст. 296 «Хулиганство».

Читайте также: У центрі Дніпра в офіс кинули гранату (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет