Экс-глава Муниципальной полиции набирает людей для борьбы с сепаратизмом

07.06.2017 09:40

Бывший руководитель КП «Муниципальная полиция» Кирилл Хурахулах заявил, что общественное формирование «Січ-захист», которое он возглавляет, переходит на новый этап своей деятельности.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Достойно мы отработали в и Муниципальной полиции Днепра, ликвидируя незаконно установленные МАФы и охраняя коммунальную собственность общины. Сейчас перед нами открывается новый этап. Уже как общественная организация мы имеем новые задачи - это борьба с сепаратистскими и криминальными группировками в Днепре и регионе. Как показали события 9 мая, наши «клиенты» здесь не перевелись, более того, они с радостью вылезают из кустов, после ожесточенной борьбы за город, вдохновенно поднимают головы, надеясь на раздражающее и усыпленное общество. Поэтому мы, помогая правоохранительным органам, приступаем к борьбе с этими группами и явлениями уже как общественное формирование. Также мы открываем двери для всех желающих помочь нам в этой борьбе. Нам необходимы самосознательные, ответственные и самоорганизующиеся люди, которые понимают, что без активного действия, решительных и ответственных шагов от обычных граждан, мир в Украине невозможен. Он никогда не придет к вам в гости, в назначенное кем-то время, когда вы, ожидая, будете сидеть на диване и полностью возлагать свои надежды на работу только правоохранительных органов. Со своей стороны гарантируем необходимое обучение, товарищескую помощь и уважение, веселые дни, и гарантированную кучу всяких воспоминаний и историй для потомков», - написал он.

Читайте также: В Днепре часть состава Муниципальной полиции уволилась из-за нового главы

Комментарии
Интересующийся
07.06.2017
А зачем вы нужны в городе??? Лишь бы примазаться и не работать!!!
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет