Экоактивисты рассказали, что делать, если на ваших глазах пилят здоровое дерево

01.08.2017 13:45

В Днепре продолжается радикальное «омолаживание» деревьев, которое возмущает днепрян и активистов.

Куда звонить и как спасти деревья от спила рассказали «Экоднепр» на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Звоните Лизе Авериной (067-567-56-78) – запишите телефон, чтобы не потерялся! Без Лизиной консультации даже полиция не приедет, потому что вызвать их надо по специальной процедуре. Она подробно расскажет, как вызвать полицию, проверить документы рабочих и довести дело до конца. Если дерево пилят неправомерно, то логическое завершение – заявление в райотдел. Чем больше заявлений от горожан поступит, тем скорее и яростнее начнется следствие относительно законности выдачи актов КП «Горзеленстрой» на спил здоровых деревьев. Будьте готовы, что это займет более часа и что остановить спил именно этого дерева не получится. Ваша активная позиция поможет спасти сотни деревьев в будущем.

По информации организации, не менее 3000 здоровых деревьев планируют срубить под корень в Днепре осенью 2017, и не менее 15 000 – покалечить.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось