Экоактивисты рассказали, что делать, если на ваших глазах пилят здоровое дерево

01.08.2017 13:45

В Днепре продолжается радикальное «омолаживание» деревьев, которое возмущает днепрян и активистов.

Куда звонить и как спасти деревья от спила рассказали «Экоднепр» на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Звоните Лизе Авериной (067-567-56-78) – запишите телефон, чтобы не потерялся! Без Лизиной консультации даже полиция не приедет, потому что вызвать их надо по специальной процедуре. Она подробно расскажет, как вызвать полицию, проверить документы рабочих и довести дело до конца. Если дерево пилят неправомерно, то логическое завершение – заявление в райотдел. Чем больше заявлений от горожан поступит, тем скорее и яростнее начнется следствие относительно законности выдачи актов КП «Горзеленстрой» на спил здоровых деревьев. Будьте готовы, что это займет более часа и что остановить спил именно этого дерева не получится. Ваша активная позиция поможет спасти сотни деревьев в будущем.

По информации организации, не менее 3000 здоровых деревьев планируют срубить под корень в Днепре осенью 2017, и не менее 15 000 – покалечить.

Комментарии
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат