Экоактивисты Днепропетровщины собираются на митинг в день сессии Облсовета

19.09.2017 10:00

Активисты «Экопатруля» проведут Акцию протеста в день сессии Областного совета.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказали в организации.

«Нас не слышат или не хотят слышать! Мы готовим на 12.10.17 перед сессией облсовета с 8:30 митинг. Будут представители разных городов области со своими проблемами. Днепр тоже придет со своими, каждый может присоединиться», – рассказали активисты.

К акции, которая пройдет в Днепре присоединятся города Новомосковск, Никополь, Кривой Рог, Каменское (Днепродержинск), Марганец, Покров (Орджоникидзе).

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось