Єднання лівого і правого берегів у Дніпропетровську (ФОТО)

22.01.2015 15:08

У День соборності України у Дніпропетровську на всю довжину Нового моста розтягнули український рушник, довжиною в 1 км і шириною 1 м 60 см - символ єднання України.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Як зазначають очевидці дійства у соцмережах, учасники акції організовано приїхали до будівлі цирку автобусами, близько 12 години розпочалося єднання берегів.

Фото: Вячеслав Поездник, Андрей Баско

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю