Як у Дніпродзержинську готуються до січневої мобілізації

08.01.2015 17:47

Увиконкомі Дніпродзержинськаміська влада, військовий комісаріат, міліція, прокуратура та представники великих промислових підприємств провели нараду з підготовки до мобілізації, що розпочнеться 20 січня.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Воєнком міста Євген Хамаза повідомив, що мобілізація буде проводитися, щоб замінити воїнів, призваних у першу хвилю.

Зазначимо, що під мобілізацію у 2015 році мають потрапити 104 тисячі осіб. До квітня має бути мобілізовано 50 тисяч людей у два етапи – 24 і 26 тисяч.

На кінець квітня-червень заплановано мобілізацію 13,5 тисяч. Ще 40 можуть мобілізувати до війська влітку.

У Дніпродзержинську ж військові та начальники дільниць оповіщення, які розносять повістки, поскаржаться, що городяни не хочуть їх отримувати, ігнорують посильних і навіть, трапляється, погрожують їм. Воєнком сказав, що всі незадоволені підуть в АТО.

Міліціянти міста обіцяють, що ламати двері в оселях призовників вони не будуть, і розносити повістки - не їхня компетенція. Перша хвиля мобілізації проходитиме протягом 90 днів із січня. Друга та третя хвилі - проходитиме по 60 днів.

Очікується мобілізація не тільки людей, а й транспортних засобів. В основному, вони будуть вилучатися у великих підприємств, зазначив військовий. Міська влада обіцяла попрацювати з підприємцями, щоб полегшити процес мобілізації техніки.

Місцеві можновладці нагадали, що забезпечення мобілізованих громадян полягає:

- у грошових виплатах 3-6 тис грн щомісяця;

- у присвоєнні статусу УБД;

- у виділенні земельних ділянок;

- У наданні 50% знижки на оплату комунальних послуг;

-100% знижки на квартплату;

- у наданні безкоштовного харчування дітям мобілізованих громадян у навчальних закладах.

За матеріалами: sobitie.com.ua

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю