Як у Дніпродзержинську готуються до січневої мобілізації

08.01.2015 17:47

Увиконкомі Дніпродзержинськаміська влада, військовий комісаріат, міліція, прокуратура та представники великих промислових підприємств провели нараду з підготовки до мобілізації, що розпочнеться 20 січня.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Воєнком міста Євген Хамаза повідомив, що мобілізація буде проводитися, щоб замінити воїнів, призваних у першу хвилю.

Зазначимо, що під мобілізацію у 2015 році мають потрапити 104 тисячі осіб. До квітня має бути мобілізовано 50 тисяч людей у два етапи – 24 і 26 тисяч.

На кінець квітня-червень заплановано мобілізацію 13,5 тисяч. Ще 40 можуть мобілізувати до війська влітку.

У Дніпродзержинську ж військові та начальники дільниць оповіщення, які розносять повістки, поскаржаться, що городяни не хочуть їх отримувати, ігнорують посильних і навіть, трапляється, погрожують їм. Воєнком сказав, що всі незадоволені підуть в АТО.

Міліціянти міста обіцяють, що ламати двері в оселях призовників вони не будуть, і розносити повістки - не їхня компетенція. Перша хвиля мобілізації проходитиме протягом 90 днів із січня. Друга та третя хвилі - проходитиме по 60 днів.

Очікується мобілізація не тільки людей, а й транспортних засобів. В основному, вони будуть вилучатися у великих підприємств, зазначив військовий. Міська влада обіцяла попрацювати з підприємцями, щоб полегшити процес мобілізації техніки.

Місцеві можновладці нагадали, що забезпечення мобілізованих громадян полягає:

- у грошових виплатах 3-6 тис грн щомісяця;

- у присвоєнні статусу УБД;

- у виділенні земельних ділянок;

- У наданні 50% знижки на оплату комунальних послуг;

-100% знижки на квартплату;

- у наданні безкоштовного харчування дітям мобілізованих громадян у навчальних закладах.

За матеріалами: sobitie.com.ua

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет