Як пройшов перший день учасників Форуму української молоді діаспори

21.08.2017 21:30

21 серпня в Дніпрі стартував Форум української молоді діаспори, який проводить Світовий конгрес українських молодіжних організацій (далі – СКУМО). У перший день для учасників заходу влаштували екскурсію містом. Почали з музею АТО, адже багато діаспорян хотіли потрапити саме туди. Після фільму про події на сході деякі глядачі виходили із зали зі сльозами на очах.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

«Отримали дуже сильні враження. Ми знаємо про АТО. Наша діаспора вболіває за Україну та стежить за новинами про кількість поранених, про політичну ситуацію загалом», – каже Тарас Іванець із Литви.
11 учасників форуму приїхали до України раніше, щоб відвідати зону АТО. Один з них – Олександр. Каже, що наважився на таку поїздку, бо дуже хотів побачити, що відбувається на фронті. Свого часу хлопець поривався і на київський Майдан, проте поїхати туди не вдалося.

«У румунських медіа дуже мало інформації про ситуацію в Україні. Ми хочемо донести більше відомостей. Тому (після повернення додому. – Ред.) влаштуємо не тільки дискусії та розповіді, а й статті напишемо», – зазначив Олександр Греченюк із Румунії.

Після відвідання музею учасники форуму прогулялися на пароплаві по Дніпру. Від краєвидів міста залишися у захваті. Молоді люди багато фотографувалися та заспівали українську пісню «Ти ж мене підманула».

«Місто дуже сподобалося, воно надзвичайно  красиве. Річка Дніпро просто вражає. Всі знімають. Я думаю, що Дніпро зараз – в усіх інстаграмах світу», – каже Сергій Зінченко з Польщі.
Форум триватиме ще кілька днів, і за цей час його учасники хочуть детальніше ознайомитися з містом.

«Чув, що Дніпро – це перспективне місто, і я хочу побачити ці перспективи розвитку. Очікую нових знайомств, нових проектів. Хочу більше дізнатися про життя в Україні», – розповів Роман Руссу з Молдови.

Нагадаємо, перший для Дніпра та загалом VII Форум української молоді діаспори проходитиме з 21 до 26 серпня. У ньому беруть участь понад 700 діаспорян із 20 країн світу та активна молодь з України. У програмі заходу, зокрема, тематичні сесії за участю відомих експертів, присвячені інвестиціям, євроінтеграційним процесам, молодіжній політиці. Міський голова Борис Філатов наголошує: для міста це – унікальна можливість залучити нові інвестиції та заявити про себе як про повноправного члена європейської родини, адже саме українська діаспора є найкращим лобістом інтересів нашої держави у світі. Крім того, підтримка молоді – це інвестиції в майбутнє Дніпра та всієї країни.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю