Известный рэпер после запрета въезда в Украину вспомнил про "украинские корни"

11.09.2017 13:45

Российский рэп-исполнитель Василий Вакуленко (Баста) пожаловался, что из-за введенного СБУ запрета на въезд в Украину не сможет увидеться с родственниками. Об этом он рассказал в эфире российского ктелеканала «РенТВ», сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У меня бабушка из Киева, дедушка из Кривого Рога. Понятно, что для меня это тяжелая ситуация», – рассказал он.

При этом он заметил, что не будет нарушать введенный запрет.

С призывом к Службе безопасности Украины запретить Басте въезд в страну ранее обратился помощник главы МВД Антон Геращенко. Причин много: во-первых, это выступления в Крыму, которых с 2014 года у артиста состоялось уже два. Во-вторых, Василий Вакуленко снимался в фильме «Ке-ды», где исполнил роль офицера российской армии. К слову, съемки фильма проходили в аннексированном Крыму. За что Баста давно должен был быть занесен чистилище «Миротворца».

Считалось, что после такого артисту уж точно не дадут гастролировать по Украине и закроют въезд. К кампании против «Басты» даже подключились должностные лица. Но этого не произошло. По состоянию на 20 апреля 2017 решение о запрете на въезд в Украину Басте Служба безопасности Украины не принимала. И только недавно СБУ запретила Басте на три года въезжать на территорию Украины. В сообщении ведомства говорится, что российскому музыканту был запрещен въезд «в интересах обеспечения безопасности государства».

Комментарии
13apostleUA
11.09.2017
Хай вїде до України за буцегарнею для нього після кримінальних проваджень відносно нього?
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет