Из-за недавнего урагана избирательные участки Днепродзержинска остались без света

08.10.2014 09:33

7 октября в исполкоме Днепродзержинского городского совета прошло заседание городской рабочей группы по вопросам организации подготовки в городе внеочередных выборов народных депутатов Украины 26 октября 2014. Заседание провела заместитель мэра Татьяна Завгородняя.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Территория города относится к двум избирательным округам: № 30 с центром в Днепродзержинске и № 40 с центром в поселке городского типа Кринички.

Всего на территории Днепродзержинска находится 98 избирательных участков - 89 обычных и 9 специальных.

Сейчас роздана рабочая группа, которая решает вопросы, связанные с подготовкой и проведением внеочередных выборов.

В эту пятницу, 10 октября, должны быть созданы участковые избирательные комиссии, а 13 октября - направлен соответствующий отчет в Центризбирком.

На заседании овучили ряд проблемных вопросов по подготовке избирательных участков.

В частности, недавний ураган нанес большой урон внешнему освещению города, в том числе территориям возле избирательных участков. Это на сегодня остается острой проблемой, отмечали руководители районов. Ведь именно 26 октября состоится переход на зимнее время, и темнеть в день выборов начнет еще раньше.

Среди других актуальных вопросов, поднятых на заседании, было обеспечение участков транспортом для голосования на дому, дежурство правоохранителей на участках, охрана бюллетеней, обеспечения правопорядка во время выборов.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет