Из-за недавнего урагана избирательные участки Днепродзержинска остались без света

08.10.2014 09:33

7 октября в исполкоме Днепродзержинского городского совета прошло заседание городской рабочей группы по вопросам организации подготовки в городе внеочередных выборов народных депутатов Украины 26 октября 2014. Заседание провела заместитель мэра Татьяна Завгородняя.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Территория города относится к двум избирательным округам: № 30 с центром в Днепродзержинске и № 40 с центром в поселке городского типа Кринички.

Всего на территории Днепродзержинска находится 98 избирательных участков - 89 обычных и 9 специальных.

Сейчас роздана рабочая группа, которая решает вопросы, связанные с подготовкой и проведением внеочередных выборов.

В эту пятницу, 10 октября, должны быть созданы участковые избирательные комиссии, а 13 октября - направлен соответствующий отчет в Центризбирком.

На заседании овучили ряд проблемных вопросов по подготовке избирательных участков.

В частности, недавний ураган нанес большой урон внешнему освещению города, в том числе территориям возле избирательных участков. Это на сегодня остается острой проблемой, отмечали руководители районов. Ведь именно 26 октября состоится переход на зимнее время, и темнеть в день выборов начнет еще раньше.

Среди других актуальных вопросов, поднятых на заседании, было обеспечение участков транспортом для голосования на дому, дежурство правоохранителей на участках, охрана бюллетеней, обеспечения правопорядка во время выборов.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю