Горсовет Днепродзержинска обратится в Раду по поводу Брежнева

26.02.2016 14:01

Депутаты Днепродзержинского горсовета приняли решение сохранить для города бюст знаменитого земляка Леонида Брежнева.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Событие».

По информации сайта, депутаты также приняли обращение к парламенту, чтобы исключить бюст  из списка подлежащих сносу памятников коммунизма и тоталитаризма. Готовится и соответствующее изменение к решению горсовета о декоммунизации.

Как сообщалось ранее, 17 февраля в Днепродзержинске снесли памятник Дзержинскому.

Читайте также: Как Днепропетровск прощался с Петровским (ФОТО, ВИДЕО).

Комментарии
Оптимист
26.02.2016
Правильно!!!! Только при Брежневе мы и пожили!!!!!!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю