Горсовет Днепра решил выделить 5 млн грн Приднепровской ТЭС

25.07.2018 11:30

Днепровская активистка Ирина Черныш на своей страничке в Фейсбук рассказала, почему горсовету нельзя было выделять деньги Приднепровской ТЭС.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сессия Горсовета приняла решение о выделении 5 млн на замену труб золошлакопровода Приднепровской ТЭС.

Вот почему нельзя было этого делать. Это нарушает требования Бюджетного кодека и соответствующих подзаконных актов.

Ирина Козлова (директор департамента экологической политики Днепровского горсовета, - прим. ред.), это же станет Вашей персональной ответственностью.

  • 1) Не определен Получатель бюджетных средств.
  • 2) Нет договорных отношений с Получателем бюджетных средств (Меморандум не является договором).
  • 3) Получатель бюджетных средств должен иметь бюджет с указанием этих средств.
  • 4) Получатель бюджетных средств должен осуществлять оплату исключительно с казначейских счетов.
  • 5) И самое главное, никто не видел реального выполнения плана экологических мероприятий на станции и Ирине это хорошо известно.

Борис Филатов, мы все хотим чистого воздуха для нас и наших детей, Вы же хорошо это знаете. Но нельзя на веру давать денег ДТЭК, они столько лет подряд всех обманывали, еще и так грубо нарушая бюджетное законодательство», - написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю