Голова Обласного люстраційного комітету вийшла зі складу громадської ради при СБУ

11.11.2015 10:34

Голова Обласного люстраційного комітету Дніпропетровщини Таміла Ульянова заявила про свій вихід зі складу громради при СБУ. Вона зазначила, що «деякі члени цієї ради перетворили її на власний інструмент боротьби за владу та засіб самопіару».

Про це активістка повідомила на своїй сторінці у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Хочу повідомити своє бачення ситуації, яка склалася навколо громадської наглядової ради при УСБУ в Дніпропетровській області. Протягом останніх трьох місяців я спостерігала, як окремі члени ГР використовували "бренд" громадської ради для "прикриття" своїх незаконних дій та лобіювання власних інтересів. Я публічно заявляла про неприпустимість і некоректність заяв та закликів окремих членів ради. Вважаю також ганебним і те, що рада почала висловлюватись від імені всіх членів з приводу політичних процесів, які відбуваються в області, що є неприпустимим.

Все перераховане не дозволяє мені далі перебувати у складі органу, який представляє інтереси окремих осіб, а не виконує функції передбачені положенням про громадську раду.

P.s. Дуже огидно дивитися, коли хороші ідеї і громадські ініціативи перетворюються на "кишенькових" артистів. Ми створювали цю раду з нормальними людьми, які , як і я, прагнули захистити місто від терроризму та сепаратизму, які намагалися допомогти Службі безпеки в їх нелегкій боротьбі з проявами корупції та іншими злочинами проти національної безпеки держави, а деякі члени цієї ради перетворили її на власний інструмент боротьби за владу та засіб самопіару. Дуже шкода, що за такими низькими вчинками окремих псевдопатріотичних активістів потім судитимуть усіх нас і говорити, що громадськість працює за гроші», - зазначила Таміла Ульянова.

Как это повлияет на рейтинг:
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Катя
11.11.2015
Может про пропажу в тапках свпомнишь, и про показания, и про работу на ЬПП
Дніпро
11.11.2015
Ви всі огидні і надоїли нам !!!! Скакуни-люстратори!!!!!!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю