Голова Обласного люстраційного комітету вийшла зі складу громадської ради при СБУ

11.11.2015 10:34

Голова Обласного люстраційного комітету Дніпропетровщини Таміла Ульянова заявила про свій вихід зі складу громради при СБУ. Вона зазначила, що «деякі члени цієї ради перетворили її на власний інструмент боротьби за владу та засіб самопіару».

Про це активістка повідомила на своїй сторінці у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Хочу повідомити своє бачення ситуації, яка склалася навколо громадської наглядової ради при УСБУ в Дніпропетровській області. Протягом останніх трьох місяців я спостерігала, як окремі члени ГР використовували "бренд" громадської ради для "прикриття" своїх незаконних дій та лобіювання власних інтересів. Я публічно заявляла про неприпустимість і некоректність заяв та закликів окремих членів ради. Вважаю також ганебним і те, що рада почала висловлюватись від імені всіх членів з приводу політичних процесів, які відбуваються в області, що є неприпустимим.

Все перераховане не дозволяє мені далі перебувати у складі органу, який представляє інтереси окремих осіб, а не виконує функції передбачені положенням про громадську раду.

P.s. Дуже огидно дивитися, коли хороші ідеї і громадські ініціативи перетворюються на "кишенькових" артистів. Ми створювали цю раду з нормальними людьми, які , як і я, прагнули захистити місто від терроризму та сепаратизму, які намагалися допомогти Службі безпеки в їх нелегкій боротьбі з проявами корупції та іншими злочинами проти національної безпеки держави, а деякі члени цієї ради перетворили її на власний інструмент боротьби за владу та засіб самопіару. Дуже шкода, що за такими низькими вчинками окремих псевдопатріотичних активістів потім судитимуть усіх нас і говорити, що громадськість працює за гроші», - зазначила Таміла Ульянова.

Как это повлияет на рейтинг:
Люстрационный комитет Штаба национальной защиты Днепропетровской области
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Катя
11.11.2015
Может про пропажу в тапках свпомнишь, и про показания, и про работу на ЬПП
Дніпро
11.11.2015
Ви всі огидні і надоїли нам !!!! Скакуни-люстратори!!!!!!
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет