Голова облради розповів, для чого Порошенко їде у Дніпро

20.11.2017 08:30

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов розповів, для чого у Дніпро їде Президент України Петро Порошенко. За його словами,  людям щодня треба доводити, що "країна розвивається".

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"В програмі візиту покладання квітів на Алеї пам’яті загиблих Героїв АТО, вручення ключів від квартир військовослужбовцям, відкриття після реконструкції корпусу дитячої лікарні ім. Руднєва. Дехто критикує всілякі «перерізання стрічок», але ж – це свідоцтво того, що ми не стоїмо на місці!", - вважає він.

Гліб Пригунов зауважив, що навколо так багато «зрадофілів», тому людям щодня треба доводити, що країна розвивається: "І доказами успішних реформ є - відкриття нових об’єктів та покращення інфраструктури! Допомога ж воїнам та вшанування загиблих Героїв – це обов’язок держави, це плата за власну незалежність і свободу!".

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю