Глава днепропетровского объединения ветеранов Афганистана призвал поддержать Вилкула

12.11.2015 10:45

Юрий Виноградов, председатель днепропетровского городского объединения ветеранов Афганистана выступил в поддержку кандидата в мэры Александра Вилкула. Он подчеркнул, что не сомневается, что именно Вилкул сможет обеспечить мир и спокойствие в Днепропетровске.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Мы, афганцы, прошли войну. Мы знаем что такое боль, что такое потери друзей. Поэтому мы как ни кто ценим мир и четко знаем, что его в нашем городе обеспечит только Александр Вилкул», - сказал Виноградов.

Председатель городского объединения ветеранов Афганистана отметил, что Вилкул «всегда помогал нам и мы уверены в его поддержке в будущем».

«Он оперативно реагировал на наши предложения. Он – надежный. Я буду его поддерживать, как и многие мои боевые товарищи», - резюмировал Юрий Виноградов.

Читайте также: Сторонники Краснова во втором туре будут голосовать за Вилкула, - активист

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Юрий
12.11.2015
Глава днепропетровского объединения ветеранов Афганистана призвал поддержать Филатова!
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю