Завтра генпрокурор та глава МВС звітуватимуть на засіданні антикорупційного комітету

09.12.2014 16:38

Парламентський комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією планує у середу, 10грудня, заслухати доповіді Генерального прокурора України Віталія Яреми, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Міністра юстиції Павла Петренка щодо злочинів попередньої влади.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на Люстраційний комітет.

Про таке рішення комітету повідомив його голова, народний депутат України фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв.
Соболєв підкреслив, що Ярему хочуть заслухати у справі розслідування корупційних дій попередньої влади, Авакова – щодо розслідування вбивств та подій на Майдані, а Петренка – щодо готовності з 1 січня відкрити реєстр власності України.

«Ми хочемо задати їм два питанні:скільки років знадобиться, щоб розкрити вбивства на Майдані, та друге питання – чому люди, проти яких застосовуються міжнародні санкції, досі мають бізнес в Україні», – підкреслив політик.

Народний депутат підкреслив, що потрібні публічні пояснення, чому зграя Януковича спокійно заробляє гроші в нашій країні. Не кажучи вже про розслідування розстрілу Майдану. «Якщо після цього не буде швидких результатів – нам потрібні нові керівники правоохоронних органів»,– зауважив Соболєв.

Заслухати Міністрів пропонується на спільному засіданні двох комітетів – із питань протидії корупції та з питань правоохоронної діяльності.

Комментарии
яна
09.12.2014
Молодеж погибала на майдане не за эту сволочь что сейчас во власти.
вася
09.12.2014
Завтра ВРУ спросит эту тройку кто убивал и палил на майдене милиционеров. Спросят и за убийства людей в Одессе на куликовов поле.
влад
09.12.2014
Самое корумпированое министерство это МВС причем снизу до верху. Набрать нових, а старих всех на Донбас родину защищать. Причем вину искупить кровю.
Вадим
09.12.2014
Пусть проинформируют какое количество уголовных производст зарегистрировано по ст. 191, 212 УК Украины и сколько из них отправлено в суд. Картина шокирующая, все остальное продано процессуальными руководителями - прокурорами областных прокуратур. Негативный пример Винницкая обл.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет