Завтра генпрокурор та глава МВС звітуватимуть на засіданні антикорупційного комітету

09.12.2014 16:38

Парламентський комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією планує у середу, 10грудня, заслухати доповіді Генерального прокурора України Віталія Яреми, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Міністра юстиції Павла Петренка щодо злочинів попередньої влади.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на Люстраційний комітет.

Про таке рішення комітету повідомив його голова, народний депутат України фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв.
Соболєв підкреслив, що Ярему хочуть заслухати у справі розслідування корупційних дій попередньої влади, Авакова – щодо розслідування вбивств та подій на Майдані, а Петренка – щодо готовності з 1 січня відкрити реєстр власності України.

«Ми хочемо задати їм два питанні:скільки років знадобиться, щоб розкрити вбивства на Майдані, та друге питання – чому люди, проти яких застосовуються міжнародні санкції, досі мають бізнес в Україні», – підкреслив політик.

Народний депутат підкреслив, що потрібні публічні пояснення, чому зграя Януковича спокійно заробляє гроші в нашій країні. Не кажучи вже про розслідування розстрілу Майдану. «Якщо після цього не буде швидких результатів – нам потрібні нові керівники правоохоронних органів»,– зауважив Соболєв.

Заслухати Міністрів пропонується на спільному засіданні двох комітетів – із питань протидії корупції та з питань правоохоронної діяльності.

Комментарии
яна
09.12.2014
Молодеж погибала на майдане не за эту сволочь что сейчас во власти.
вася
09.12.2014
Завтра ВРУ спросит эту тройку кто убивал и палил на майдене милиционеров. Спросят и за убийства людей в Одессе на куликовов поле.
влад
09.12.2014
Самое корумпированое министерство это МВС причем снизу до верху. Набрать нових, а старих всех на Донбас родину защищать. Причем вину искупить кровю.
Вадим
09.12.2014
Пусть проинформируют какое количество уголовных производст зарегистрировано по ст. 191, 212 УК Украины и сколько из них отправлено в суд. Картина шокирующая, все остальное продано процессуальными руководителями - прокурорами областных прокуратур. Негативный пример Винницкая обл.
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет