Завтра генпрокурор та глава МВС звітуватимуть на засіданні антикорупційного комітету

09.12.2014 16:38

Парламентський комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією планує у середу, 10грудня, заслухати доповіді Генерального прокурора України Віталія Яреми, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Міністра юстиції Павла Петренка щодо злочинів попередньої влади.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на Люстраційний комітет.

Про таке рішення комітету повідомив його голова, народний депутат України фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв.
Соболєв підкреслив, що Ярему хочуть заслухати у справі розслідування корупційних дій попередньої влади, Авакова – щодо розслідування вбивств та подій на Майдані, а Петренка – щодо готовності з 1 січня відкрити реєстр власності України.

«Ми хочемо задати їм два питанні:скільки років знадобиться, щоб розкрити вбивства на Майдані, та друге питання – чому люди, проти яких застосовуються міжнародні санкції, досі мають бізнес в Україні», – підкреслив політик.

Народний депутат підкреслив, що потрібні публічні пояснення, чому зграя Януковича спокійно заробляє гроші в нашій країні. Не кажучи вже про розслідування розстрілу Майдану. «Якщо після цього не буде швидких результатів – нам потрібні нові керівники правоохоронних органів»,– зауважив Соболєв.

Заслухати Міністрів пропонується на спільному засіданні двох комітетів – із питань протидії корупції та з питань правоохоронної діяльності.

Комментарии
яна
09.12.2014
Молодеж погибала на майдане не за эту сволочь что сейчас во власти.
вася
09.12.2014
Завтра ВРУ спросит эту тройку кто убивал и палил на майдене милиционеров. Спросят и за убийства людей в Одессе на куликовов поле.
влад
09.12.2014
Самое корумпированое министерство это МВС причем снизу до верху. Набрать нових, а старих всех на Донбас родину защищать. Причем вину искупить кровю.
Вадим
09.12.2014
Пусть проинформируют какое количество уголовных производст зарегистрировано по ст. 191, 212 УК Украины и сколько из них отправлено в суд. Картина шокирующая, все остальное продано процессуальными руководителями - прокурорами областных прокуратур. Негативный пример Винницкая обл.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю