Где в Днепропетровске нельзя курить

31.03.2016 15:41

Решением сессии городского совета утвержден перечень свободных от курения мест на территории Днепропетровска, а также запрещено курение табачных изделий во время проведения массовых мероприятий.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровского горсовета.

В частности, соответствующим документом курение табачных изделий, а также электронных сигарет и кальянов на территории города запрещается:

- В любых помещениях, втом числе лифтах, подвалах, на чердаках;

- На территориях детских площадок и в 10-метровой зоне вокруг них;

- На остановках общественного транспорта и маршрутных такси, пешеходных, подземных переходах и в 20-метровой зоне вокруг них;

- В транспорте общего пользования, используемого для перевозки пассажиров на территориях архитектурных, исторических и/или культурных памятников;

- В помещениях и 30-метровой зонах вокруг территории учебных заведений и учреждений здравоохранения; на территориях учреждений физической культуры и спорта независимо от форм собственности, открытых спортивных сооружений (стадионов, арен и других мест во время проведения турниров, соревнований и т.п., включая места для зрителей)

- В общественных местах, предназначенных для проведения богослужений и 20-метровой зоне вокруг их территории; в зонах зеленых насаждений;

- На газонах и пешеходных террасах вдоль набережной Днепропетровска;

- На территории вокруг автовокзала и железнодорожной станции на расстоянии не менее 20-ти метров; в 5-метровой зоне от входа в общественное место и на расстоянии не менее 3 метров от банкомата;

- В учреждениях ресторанного хозяйства;

На территории зон отдыха (включая городские скверы и парки), пляжей, автовокзалов, железнодорожных вокзалов, территориях городских рынков курение разрешается только в специально отведенных и оборудованных местах для курения.

В помещениях гостиниц, общежитий, предприятий, учреждений и организаций всех форм собственности, органов государственной власти и местного самоуправления курение табачных изделий разрешается только в специально отведенных для этого местах, общая площадь которых не превышает 10% общей площади соответствующего здания или помещения, оборудованные вытяжной вентиляцией или другими средствами для удаления табачного дыма, а также при наличии наглядной информации о размещении таких мест.

Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат