Филатов пообещал восстановить на Новом мосту надпись советских строителей

30.05.2017 15:56

Сегодня, 30 мая, мэр Днепра Борис Филатов вместе со специалистами Государственной службы по чрезвычайным ситуациям  проверил ход реконструкции Центрального моста. Во время инспекции на воде руководитель города проплыл под переправой и обсудил с водолазами истинное положение подводных опор.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

"Иногда нам кажется, что мы видим суть вещей.

Но мир гораздо сложнее, чем нам хочется.

Научитесь заглядывать за горизонт или, наоборот, озираться в пройденное...

"На мосту ничего не делается".

Ага, конечно, нужно просто нырнуть под воду или повиснуть над пропастью.

Сделаем в лучшем виде.

И даже восстановим старую надпись советских мостостроителей.

Потому, что это тоже память", - так городской голова прокомментировал увиденное под мостом на своей странице в Фейсбук.

Центральный мост в Днепре открыли в 1966 году, с тех пор капитальный ремонт сооружения не проводился ни разу. В начале этой весной, впервые за более полувека, начали комплексную реконструкцию переправы. Ремонтники двигаются по графику. Сейчас они готовят балки к восстановлению. В общем хотят реконструировать около 70 балок. На переправе также частично установили бетонные отбойники и начали расширение краев моста. Общий объем выполнения работ составляет 18%. Завершить реконструкцию планируют до конца года.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю